Breaking News

Odkryj gadżety do łazienki, które odmienią jej duszę

Trudno wyobrazić sobie stylowe miejsce bez ciekawej łazienki. Dywaniki łazienkowe zagwarantują w niej ciepło i dodadzą odrobinę ciepłego klimatu. Z nimi dokonuje się fuzja codziennych zadań i estetycznego dodatku, odpowiedzialnych za czynności pielęgnacyjne.

Łazienka – wnętrze znane z intymności i stylu

Ciekawe akcesoria mają to do siebie, że nie są zbyt drogie, a diametralnie potrafią zmienić klimat wnętrza. To akcesoria, które wcale nie muszą znaleźć się w przykładowym punkcie, aczkolwiek kiedy zaczniemy z nich korzystać, żaden z lokatorów nie potrafi się bez nich obejść podczas codziennych czynności. Wielu ludzi w czasie korzystania z toalety sięga po słowo drukowane, toteż opłaci się zamontować sprytny pojemnik na pisma, by przywrócić ład. Kącik dla nich często wybiera się przy rolce na papier toaletowy. Parę chwil w samotności poza zasięgiem domowników, krótki artykuł i przemyślenie bieżących problemów – to konieczne dla wielu osób. Dlatego omawiany pojemnik na pewno się nie zmarnuje. Montuje się go także w okolicach wanny, w ten sposób sprawdza się w roli stojaka na wino – to doskonałe zwieńczenie piątkowego wypoczynku tylko dla jednej osoby. Położony wcześniej dywanik do łazienki zaraz po wyjściu z wanny i kieliszku wina da solidne oparcie stopom.
Bez tego uchwytu po prostu będzie Ci ciężej

Innym pomocnym przedmiotem pomocnym w łazience będzie statyw na suszarkę. Jakże często poplątany kabel nawarstwia niepotrzebne nerwy i brak humoru przez kilka godzin! Jednak praktyczny statyw sprawi, że da się zapomnieć o złośliwym kablu, a dodatkowo suszarka zawsze wyląduje w odpowiednim i co istotne – zabezpieczonym punkcie. Warto zamontować go tuż przy lustrze – to połączenie wydaje się optymalne.
Mydelniczka z magnesem zawsze będzie czysta

Mydelniczka z magnesem to jeszcze jeden trafiony pomysł, cieszący się znaczną dozą zainteresowania. Woda znajdująca się w klasycznej mydelniczce bardzo drażni, a w dodatku sprawia, że produkt zużywa się w błyskawicznym tempie. Z tym nieskomplikowanym patentem używanie mydła stanie się dużo prostsze. Już nigdy nie będziesz usuwać osadów z mydlanej brei.
Poznaj kosz na ścianę

Kosz powinno znaleźć się w kompletnie wyposażonej łazience, jednak zamiast klasycznego wyposażenia można wybrać wersję na ścianę. To urządzenie wprost idealne dla małej Zamontowany na ścianie świetnie sprawdzi się zwłaszcza w mniejszym pomieszczeniu. Dywaniki do łazienki i naścienny kosz to absolutne minimum. Zobacz, ile minut uszczkniesz w trakcie porządków, gdy bez trudu dotrzesz do niego. To następna neizbyt kosztowna pozycja przy całkiem sporej funkcjonalności.